Złącza zaciskowe marki DEGSON

 

Jako certyfikowany dystrybutor na Polskę od wielu lat oferujemy dostawy złączy marki DEGSON w zakresie złączy zaciskowych śrubowych, złączy zaciskowych wtykowych, złączy zaciskowych sprężynowych, złączy na szynę DIN i innych. Zapewniamy bardzo wysoką jakość złączy i ich parametrów technicznych. Aktualnie z naszej oferty produktowej korzysta kilkaset krajowych i europejskich odbiorców. Głównie są to producenci branż takich jak: automatyka, elektrotechnika, elektronika, itd. Na życzenie wysyłamy próbki złączy oraz katalogi producenta. Dobieramy odpowiedniki złączy DEGSON do innych marek. Oferty handlowe opracowujemy indywidualnie. Posiadamy znaczące stany magazynowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej szerokiej propozycji produktowej.

 

33 rok doświadczeń produkcyjnych!

 

DEGSON ELECTRONICS rozpoczął działalność produkcyjną w 1990 roku w mieście Ningbo k. Szanghaju. W następstwie stałego, dynamicznego rozwoju powstało centrum naukowo-badawcze, linia do produkcji odlewów precyzyjnych, linia do wytłaczania i formowania obudów złączy zaciskowych metodą wysokociśnieniowego, precyzyjnego wtrysku. DEGSON na wszystkich etapach produkcji zaczynając od surowców i komponentów, aż do gotowych produktów - złączy prowadzi stalą kontrolę jakości w laboratorium testowym z certyfikatem instytutu VDE, zlokalizowanym na terenie fabryki. Posiadanie własnego laboratorium VDE to jedyny taki przypadek w Chinach. W stosunkowo krótkim czasie producent zdobył nie tylko rynki azjatyckie, ale stał się globalnym dostawcą złączy. Kompleksowa linia produktów to ponad 1000 modeli i 12000 typów. Rozpoznawalność marki DEGSON ma stałą tendencję rosnącą, a produkty są stosowane w ponad 90 krajach świata. Producent posiada ponad 600 certyfikatów tj. VDE, UL, CQC, CB, CE, SGS, RoHS, w tym także ISO 9001, ISO 14001.

 

 

Menadżerowie odpowiedzialni za badania i rozwój okresowo uczestniczą w spotkaniach na terenie organizacji VDE oraz UL  w celu uzyskania najnowszych informacji w zakresie norm technologicznych. Marka DEGSON została zarejestrowana na wszystkich kontynentach. Aktualnie produkcja złączy odbywa się w dwóch sąsiadujących fabrykach o łącznej powierzchni ok. 52 000 m2. Liczba pracowników to ponad 1200 osób w tym 43 inżynierów departamentu R&D. Obrót roczny przekracza 50 mln USD. Park maszynowy jest z każdym rokiem unowocześniany i rozwijany w celu maksymalnego zapewnienia automatyzacji produkcji. DEGSON dostarcza swoje produkty między innymi do uznanych marek światowych jak: Siemens, Samsung, ABB, OSRAM, Omron, Honeywell, BEGHELLI, Panasonic, MAXIM, FSL, OPPLE, NVC, Tideway, ST, i innych.

 

 

Zgodność z normami UE

 

DEGSON kładzie wysoki nacisk na jakość produktów i technologii, nie zapominając przy tym o ochronie środowiska. Firma posiada certyfikaty ISO9001 i ISO14001. Laboratorium jest wyposażone w zaawansowany sprzęt pomiarowy pozwalający na kontrolę zgodności złącz wg norm: UL1059, UL486E, IEC60998, IEC1984, IEC60947, GB13140, GB14048. W restrykcyjnym systemie zapewnienia odpowiedniej jakości na każdym etapie produkcji szczegółowo kontrolowana jest jakość materiałów, z których są wykonywane złącza i listwy zaciskowe, a także przebieg procesu produkcyjnego oraz wyprodukowane komponenty. Nieustannie szkolona jest kadra pracownicza, kadra zarządzająca w celu utrzymania kontaktu z najnowszymi technologiami. DEGSON posiada ponad 80 zautomatyzowanych wtryskarek, które mają możliwość produkowania różnych rodzajów plastikowych elementów z bardzo dużą precyzją. Firma posiada także 30 różnych zestawów maszyn wytłaczających z siłą wytłaczania od 16 ton do 110 ton. Wytłaczarki obrabiają takie materiały jak mosiądz, brąz, miedź i różne rodzaje stali. Znaczącą technologią w produkcji urządzeń elektronicznych jest galwanizacja powierzchni metalowych. DEGSON wdrożył nowoczesny, w pełni zautomatyzowany, ale ściśle spełniający wymagania środowiskowe precyzyjny proces galwanizowania powierzchni wykorzystujący: miedź, nikiel, cynę, złoto, srebro, cynk oraz różnego rodzaju gatunkowe stopy.  

 

 

Prezentacja filmowa